Sem a tam..

11. dubna 2013 v 15:06 |  Kočka na každý den
Usedla jsem k notebooku poněkud vyčerpaná z uklízení a taky z polední procházky. S kamarádem jsme hledali kešku. Byla to mikro, takže jsem ani nedoufala, že ji najdem. Jenže J. mě překvapil, šel úplně najisto. Odkryl kůru a hned ji měl. Nechápu, jak to odhad. Asi bych ten strom taky prohlídla, ale tak jistá bych si zdaleka nebyla. Byla to super procházka, dostala jsem chuť vyšplhat na jeden strom, tak jsem to hned uskutečnila.Potkali jsme taky dvě roztomilé kočičky. Jedna je podobná té, co je dole na fotce.
Teď mě čeká ještě umývání bot od bahna a potom si dám šlofíka. Nejen proto, že jsem dnes vstávala brzo do školy, ale hlavně proto, že tuhle noc nebudu moc spát. To je tak, když si člověk zařizuje jednu práci v Praze a druhou v Brně.. Jsem ale ráda, že můžu být na Lange Nacht a zároveň mi to prospěje(nejen ve zdokonalení se v němčině). Vlastně se teď taky modlím, aby mi co nejdřív odevzdali knihu, z které píšu bakalářku. Dnes by ji měli do knihovny vrátit. Kéž by.. Jinak se mi situace ještě zkomplikuje. Co mě potěšilo, je že bakalářka se celkem mému profesorovi líbí, takže mohu psát v klídku dál. Jen mít tu knihu..
A jaké to bylo včera? Taneční, bojové, konverzační a utlumené. Utlumené spíš zezačátku, protože jsem dopoledne byla na bytě a snažila se něco dělat. Až výlet s odpadkama mě ale pořádně probudil.
Tak mi držte prosím palce, abych to s tím nočním přesunem dobře zvládla, nikde nezabloudila a aby mi následující třídenní práce rychle utekla.
A na závěr něco pro zasmání..našla jsem stránky, které jsou určeny pro všechny studenty píšící diplomovou práci.


z deviantart.com od JustDarkMe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama