Lavičková

25. dubna 2013 v 0:06 |  Kočka na každý den
Konečně konec! Podařilo se mi napsat referát na literaturu. Myslela jsem si, že to bude hned, ale pěkně jsem se mýlila. Dalo mi to práci asi tři hodiny. A to jsem většinou jen převáděla věci ze souvislého textu do PP prezentace.!
Dnešek mi vyšel úplně jinak, než jsem si včera večer představovala. Několik setkání s různými lidmi bylo odloženo. Ale zas něco nového jsem zkusila. Mám na mysli hlavně frisbee, které jsme hráli s jednou-mně úplně neznámou partičkou v jednom brněnskym parku. Celkem jsem si zaběhala.. i když mi stejně přišlo, že jsem tam nejmíň pohyblivá. Hráli jsme totiž zápas- tým proti týmu. To jsem myslím ještě nikdy s talířem nezkoušela. Nu dobré to bylo, akorát jsem lepší v útoku než v obraně. Aspoň tak mi to řekli. Moc nezvládám někoho si hlídat a bránit mu, aby mohl chytnout(hodit) talíř. Jestli to bude příště, tak se zas stavím. Tanečák není i další týden :(
Předtím jsem měla hodinu sebeobrany. Byla to poslední lekce. Přišlo nás jen pět. Zopakovali jsme vše, co jsme se za tu dobu naučili. A nakonec nám popřál učitel, aby nás nikdo nenapad a kdyby náhodou jo, tak abychom ho vždycky krásně zpacifikovali. Kluci nás pozvali do hospody, a tak jsme společně ve čtveřici šli. Povídali jsme si o studiu a tělocviku. Byla to taková zvláštní hospoda- seděli jsme venku u jediného stolu a pár metrů za námi jezdili náklaďáky a auťáky vysokou rychlostí. Občas mi to vadilo, ale stejně to bylo fajn takovéhle ukončení celého kurzu. Aspoň jsem zjistila, jak se ti lidi jmenujou :) Zítra mám na plánu školu, krátkou procházku a psaní bakalářky. A taky máme speciální zkoušku ve sboru. Díky tomu taky jedu domů až večer, takže nestihnu ten bazar. Nedá se nic dělat.

Lavičková.. protože lavička před naším oknem dnes byla místem, kde jsem strávila nejméně tři hodiny


z deviantart.com od frimmi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 25. dubna 2013 v 16:53 | Reagovat

Hm, ráda bych si zaházela s létajícím talířem. Ale jaksi není s kým.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama