Kdy se plní sny

13. dubna 2013 v 20:04 |  Kočka na každý den
Ztracená bloudím dál svým snem..
Znáte tu písničku? Nedavno jsem ji slyšela v rádiu a od té doby si ji občas pouštím. Možná proto, že v ní jsou ehm jisté společné prvky. Taky mám svůj sen. Už jsem jich několik měla. Ale myslím si, že žádný jiný mě nestál tolik úsilí a přemáhání jako tento. Říkám si, že snad to bude pak stát za to. Snad..

Žere mě, že žiju v nejistotě, opět! I když mi přišel ten dopis! V pondělí budu volat do školy a snad budu moudřejší. Taky nevím, jestli mám jet ten další týden do Brna. Mám? Nemám? Asi oškubám pampelišku.. I když teď asi žádné odkvetlé pampelišky nejsou. Tak si hodím korunou. Možná ale ten pondělní telefonát rozhodne. Kéž by. Všechna pro: můžu se víc učit, ušetřím čas za cestování, ušetřím peníze, můžu jít plavat několikrát do bazénu, na swing a možná i cvičit. Všechna proti: nejspíš nepotkám nikoho z kamarádů ani kamarádek a ty aktivity budu muset podnikat v Praze sama, zameškám školu(což není tak podstatné, protože jsem dosud ještě nechyběla).

Taky mě štve, že se nikdo neuráčil vrátit do knihovny knihu, na kterou píšu bakalářku. Bude platit mastnou pokutu. Doufám, že ten někdo tu knihu neztratil. Potřebuji ji.

Tak jsem si vám postěžovala, tak teď pár pozitiv. A že jich moc není. Jsem ráda, že nám v práci dovolí číst si, ale stejně mi už z toho hrabe. Dokončím směny, které jsem si dala a příští měsíc si jich tolik nedám. Stejně ta výstava naštěstí končí. Gudbáj dráty! Raději bych byla na čertvém vzduchu- venku, když je tak krásně. A klidně bych dělala i nějakou fyzickou práci na vzduchu. Škoda, že ta pracovní agentura nic takového nenabízí. Další pozitivum beru sluníčko, které občas na nás vykoukne a to, že je teplo. Je to o dost lepší vyjít v šest z práce a mít ještě nad sebou modrou oblohu. Sice to trvá dost krátce, ale přeci i za těch pár minut jsem ráda.

Konec vylejvání mozku, jdu si dát něco dobrého na zub.z deviantart.com od Caring201
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 blažena blažena | Web | 14. dubna 2013 v 7:13 | Reagovat

Aničko, já si myslím, že sny by se neměly plnit jen tak snadno, za každým by mělo být trochu úsilí a potom si ty splněné o to víc užíváme. Některé sny bohužel zůstanou nesplněné, aspoň já to tak mám. Tobě ale přeju, aby se všechny beze zbytku splnily a ať Ti zítra ten telefonát dopadne dobře!

2 Zdebra Zdebra | Web | 14. dubna 2013 v 11:19 | Reagovat

Někteří lidi by do knihoven neměli chodit, když neumí vracet knížky včas.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama