Zážitky nejen z koncertu

8. března 2013 v 21:16 |  Kočka na každý den
Nestíhám psát na blog to, co chci, natož abych se dívala na cihí blogy. A to mě štve. Taky mě deptá kniha, kterou musíme číst povinně do školy. Má strašně malá písmenka, není nejtenší(280 stránek), ale nejhorší na tom je, že mě nebaví. A to vypráví o druhé světové válce. Prostě je to bezdějové, líčí se tam jen vztah hlavní hrdinky k otci a k matce a děsně se v tom pitvá. Jazykově je to taky celkem náročné. Nicméně jsem dnes přečetla v práci asi 40 stránek. Takže mi jich zbývá už jen 220. Jestli se to potahne ve stejnym duchu, asi pojdu.
V práci jsem dnes byla omylem dřív než jsem měla. Kvůli novému prezidentovi, který dával slib, se na Hradě pracovalo až od oběda. Jenže jsem truba a smsku jsem špatně pochopila(nebo jsem si ji spíš špatně přečetla). Zajela jsem tedy do knihovny. Teď jsem dodělávala referát na exkurzi do Lipska a mám velký hlad. Jenže teď na noc jíst něco mastného není moc dobré. Přes den jsem ale teplé jídlo vůbec neměla. Poslední dobou je toto docela u mě problém. Najít čas na jídlo a vhodný pokrm.
Těším se na to, až se zítra budu moci vyspat. Bez budíku.. až do té doby, kdy budu chtít.
Jo a málem bych zapomněla na včerejší boží koncert! Zezačátku jsme měly s kámoškou zádrhel, protože na poslední chvíli změnili místo, dke se to pořádalo. Takže jsme zmateně běhaly po Vltavské, ale nikde nikdo. Až brácha mi zjistil, že se to koná v Holešovicích v jedné hale. Naštěstí jsme nic nezmeškaly, hrály teprve předkapely. Eluveitie měli taky docela pěkné písničky, ale Sabatoni jsou Sabatoni :-) Jana seděla na mantinelu, ani jsem si neuvědomila, že je dost malá a že by z koncertu jinak nic neměla. Já jsem strávila větší část víc vepředu.. zpěváky jsem měla vzdálené od sebe tak na 10 metrů. Udělali mi radost, že zpívali hodně známé písničky a že dali několikrát možnost publiku vybrat. Překvapilo mě, že hlavní zpěvák uměl celkem obstojně česky. Jeho maminka prý pochází z Česka. Mluvil na nás česko-anglicky. Snad nikoho nepřekvapí, že za každým druhým slovem bylo fucking a podobně. Tady to nikoho nepohoršovalo. Sem se to hodilo. Bylo to poprvé, co jsem viděla velikánskou frontu na chlapské záchody. Většina fanoušků přišla fešně oháknutá, černá barva to u všech vyhrála. Vzpomněla jsems i na svou nedávnou návštěvu diskotéky. Musím říct, že mnohem lepší pro mě je metalový koncert než diskotéka. Líbí se mi tam prostě víc.. atmosféra, lidi.. i hudba :) Chudáci zpěváci, na konci koncertu byli tak zplavení, že jeden vzal tričko a normálně ho začal ždímat. Jako když ho vytáhnete z kýblu s vodou!!
Ještě dneska mám trochu zalehlé uši, ale jinak bomba!

z deviantart.com od Archaic-Artist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 11. března 2013 v 17:41 | Reagovat

Exkurze v Lipsku? Tam jsem byla v prosinci. :)
Jo, atmosféra na metalových koncertech je lepší než nějaká dnešní diskotéka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama