Skoro jedna minuta

29. března 2013 v 17:58 |  Kočka na každý den
Pozoruji, jak se na blozích vyvíjejí témata, o kterých se píše. Vypadá to, jako by se lidi předháněli, kdo bude mít hezčí fotku, pestřejší galerii a samotný článek bez obrázku už přidá málokdo. Taky mě překvapuje, kolik lidí najednou píše o cestování. Dřív to bylo hlavně o módě a o mazlíčcích a teď toto. Mně focení osobně ani moc nebere. Když už se mi něco líbí, tak to vyblejsknu, ale zbytečné pořizování fotek mi připadá jako ochuzování se o vlastní zážitek. Natož se s fotkama ještě následně upravovat. To nedělám prakticky nikdy.
Kromě psaní bakalářky(už mam 5632 slov) jsem poklidila a vypluxovala prach. Taky jsem byla po několika letech společně s mamkou nakupovat. Jinak mě to děsně nebaví, ale když nechci sedět nad školou, jdu i do tohohle. Z nákupu mám radost, i když se jedná vlastně jen o jídlo. Venku se prý otepluje, to je fajn. Dnešní ranní konverzace mě přivedla na zajímavé otázky, na které jsem se následně hned zeptala. Večer asi půjdu plavat, jsem zvědavá, jak bude bazén plný. Kéž by tam bylo jen pár lidí.
Tentokrát kočka bude úzká, aby se zobrazila všem, i těm, co mají starší počítače ;) Rozárka mi včera vydržela sedět na klíně téměř minutu, což je rekord! Bylo to hezké a hodně neobvyklé. Jó, už nám taky stárne.. Většinu času strávila teď odpoledne pod postelí, buď se bojí vysavače, nebo našich kroků.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama