Mit meiner Katze

21. března 2013 v 21:12 |  Kočka na každý den
7 vražd, 1 pokus o vraždu a 1 smrt díky nešťastné náhodě. To je statistika z dnešních zpráv na Nově. Jiné reportáže prostě už skoro neexistují. A to jsme se prosím s bráchou nedodívali až do konce! Po 14 dnech jsem viděla zas zprávy a myslím, že mi to na dalších 14 dnů stačí. Vlastně ještě dávali vychytávky- zkažený jídla ze supermarketů. Říkám si, zlatý časy, kdy hodnotili sjezdovky.
Po necelých 14 dnech jsem doma. Hurá! Dnes už asi z bakalářky nenapíšu ani stránku, ale zítra a v neděli na to budu mít celý den. Zjistila jsem, že po dobu mé nepřítomnosti, obsadili můj pokoj oblovky. To se ale rychle změní :-)
Během posledních dvou dní jsem se dozvěděla několik věcí, které otřásly mým životem. Ale jsou to naštěstí pozitiva. Vzhledem k současným okolnostem jsem si vzala na duben osm dní brigádu. Víc už jsem se neodvážila. Přeci jen školní povinnosti mě tlačí.
Ve škole jsme se dneska bavili pořád jen o politice, takže mě to moc nebavilo. Objevila jsem ale suprový německý festival, který se naneštěstí koná v Ostravě. Program je fakt pestrý, kdo jste odtamtud, určitě tam jděte!
Tak ráda jsem zas pohladila Rozárku po hřbetě. Už se mi stýskalo. Zároveň jsem zjistila, že v Praze není ani kousíček sněhu, takže mamka zas přeháněla. Kéž by jedna ze dvou holek, co se jdou teď podívat na byt, to místo vzala. Hledání spolubydlící je tak vyčerpávající..o to víc, když vám to zbývající spolubydlící vůbec neulehčí.
Ještě několik dalších věcí mě touhle dobou trápí, ale vidina léta je světlo v tunelu.
Sebeobrana byla ve středu tentokrát dobrá a dokonce mě i bavila. Tentokrát jsme se učili jen chránit se před údery a bylo tam i hodně teorie. Myslím, že z této hodiny jsem si do budoucna určitě něco odnesla.
Poslední dobou poslouchám pořád tuhle písničku.

Nejjistější místo, kde najdete naši kočku :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 22. března 2013 v 16:09 | Reagovat

Proto se na zprávy radši nedívám. A když už, tak ne na nově. A stejně většinu zpráv přes den potkám někde na netu.

2 Anička Anička | Web | 23. března 2013 v 19:04 | Reagovat

[1]: Jó, taky je už téměř vůbec nesleduju. Bohužel ty na ČT1 nikdy nestíhám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama