V hlavě mám sníh

25. února 2013 v 18:26 |  Kočka na každý den
Jsem zpátky v Brně. V kruté realitě. Až před pár minutami jsem spadla trvdě na zadek a utrpěla nemalý šok. To když jsem otevřela diář a zjistila, že v pátek bude již prvního března a že jsem si naplánovala příliš mnoho akcí. Obě dvě jsou v Německu. Ale bohužel se z jedné budu muset nejspíš odhlásit. Taky jsem se těšila domů do Prahy, takže nemíním měnit své plány a zbytečně to tu prodlužovat. Pak mě taky štve jeden předmět, kde chce učitel, abych se přehlásila do jiné skupiny. Už takhle budu mít středu dost nevyužitou a zůstávat tu dva dny navíc jen kvůli tomuto předmětu mě fakt dere.

A jaké byly hory? Krásné, sněhové, mokré, rychlé, vyčerpávající, slunečné, bezcivilizační a bezstarostné! Už dlouho jsem si tak neodpočinula. Úžasně mi to vyčistilo hlavu. Když jsem odjížděla, cítila jsem se na 99, 9 % v psychicky v pohodě, fyzicky tak na 7%. Ale obojí jsem brala pozivitně. Teď už pomalu ta psychická vyrovnanost klesá :-/
Lidi byli fajn, sice jsem se s nikým zas tak nespřátelila, ale poznala jsem spoustu tváří a i ti, kteří mi připadali zpočátku nesympatičtí, mě mile překvapili. Líbí se mi, že se prostě sejde taková parta, kde všichni mají za cíl hezky si zalyžovat a nic jinýho neřešit.

Brno mě přivítalo deštěm a tajícím sněhem. A taky velkou uspěchaností. Těším se domů. A taky na to, až konečně začnu psát bakalářku! Že by konečně??

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama