Svit

6. února 2013 v 21:02 |  Kočka na každý den
To je úleva! Před pár minutami jsem zjistila, že jsem udělala test z literatury. Hurá!!!! Takovou nervozitu jsem prožívala, když brácha řekl, že to dva lidi nedali. Sama jsem se totiž na ty výsledky nemohla ani podívat, jak mi bylo špatně.
Konečně se budu moci věnovat své bakalářce. Teď ještě vyřídit pár výjimek(švédština a exkurze)a bude to!
Dneska byl parádní den, hlavní důvod pro to byl, že svítilo sluníčko. Od rána až do odpoledne, což je rekord. Vstávala jsem zas na osmou, ale to mi nevadilo. Od desíti jsme s kamarádkou hrály badminton. Po delší době jsem vzala do ruky zas raketu a protahla si svaly. Poté jsme se vydali na procházku po okolí Cibulky. Ani nevím jak jsme se ocitly na okraji parku Cibulka. Viděly jsme věcí.. v životě bych nečekala v Praze zříceninu, jezírko a mechem zarostlé sochy. Sluníčko zrovna mělo největší sílu, potok zurčel, prostě paráda! Od adventu je to poprvé, co jsem se takhle náramně uvolnila. Konečně zmizelo to hnusné lezavé počasí. Ale asi ne na dlouho.
Jen škoda, že dneska nestihnu swing. Pořád jsem řešila dilema jít- nejít. Když musím ale zas zítra vstávat do práce, tak to nechám na jindy.z deviantart.com od nathan-101
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 8. února 2013 v 1:40 | Reagovat

gratuluju k literature! a jsem rada i za tebe, ze mas brigadu

2 Zdebra Zdebra | Web | 8. února 2013 v 11:09 | Reagovat

Taky gratuluju k literatuře. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama