Práce a trocha zpestření

5. února 2013 v 22:27 |  Kočka na každý den
Po dvoudenním pracovním nasazení se těším na zítřejší odpočinek. Zdánlivě lehká práce je pro mě únavnější než kdejaká inventura v supermarketu. Naštěstí potkávám další studenty, kteří jsou se mnou na jedné lodi a chtějí si taky vydělat nějaké kačky. Aspoň se můžeme občas pobavit. Tak jsem dneska poznala jednoho muzikanta, který mi dával poslechnout svoji nahrávku z vlastního CD.
Rozárka dneska seděla ráno za dveřmi a když jsem je otevřela, začala mňoukat a pobíhat po bytě jak šílená. Chtěla si hrát na schovku. Proč si vždycky ta kočka vybere ten nejnevhodnější okamžik ke hře?
Včera jsem zašla po práci na plavání, ale moc jsem si to neužila. Bazén byl přeplněný, a tak jsem ho za třičtvrtě hodiny opustila. Dnes jsem pro změnu zajela na přednášku o Japonsku. Bylo to zajímavé, akorát by to chtělo příště mirkofon. Paní, která nám o této zemi vyprávěla, mluvila dost potichu. Co se mi nejvíc líbilo, tak japonská móda. Ne, že by něco podobného vzala na sebe, ale je zajímavé pozorovat, jaké jsou styly oblékání. Chtěla bych si vyzkoušet nějaké kimono. Ale pod odborným dohledem. Váže se totiž zleva doprava. Zavázat ho obráceně je velké fó pa, protože tak se váže jen nebožtíkům :-D

Číča v sakurách


z deviantart.com od Risachantag
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 6. února 2013 v 12:36 | Reagovat

Kočky si vždycky umí vybrat správný čas a člověk musí většinou ustoupit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama