Nejasné

27. února 2013 v 14:23 |  Kočka na každý den
Konečně se mi podařilo zabalit do krosny lyžáky, oblečení a helmu. Je to nadlidský úkol, trvalo mi to asi půl hodiny, ale je to tam! Dopoledne jsem se probírala programem na Buchmesse a vypisovala vše, co mě zaujalo. Zítra mě konečně čeká osobní pohovor se všemi důležitými profesory. E-mailová komunikace je na nic. Do včerejška jsem měla spoustu věcí nejistých, ale jak jde čas, pomalu se začíná vše vyjasňovat. Doufam, že zítra už budu všechno potřebné vědět!
Úterý byl pro mě báječný den. Dvakrát tancování, konverzace, jarní písně a literatura. Na swingu tentokrát hrála živá hudba! Wow! To bylo překvápko! Přišli skoro všichni známí lídři, takže jsem si celkem dost zatancovala. Ondra samozřejmě jako vždycky vymýšlel různé vychytávky, ale ne vždycky se to povedlo.
Už se těším ale domů. Moc se tam neohřeju. Může za to únor, ten je tak krátký.. Chystám se na jeden workshop s Němci. Jsem na to velmi zvědavá, ale zároveň mi trochu zkřížilo jiné plány. Určitě ale pojedu. Je to totiž celé hrazené EU. To aby zase někdo neměl řeči, kde na to beru. Pro mě je holt cestování jedno z nejdůležitějších věcí, takže jsem kvůli němu ochotná obětovat dobrý oběd, hospodu, pohodlí, koncert, nové oblečení a další.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama