Pořád v pohybu

19. prosince 2012 v 21:15 |  Kočka na každý den
Tak si v klídku procvičuju své jazykové dovednosti a úplně zapomínám na blog. Nevím proč, ale čím víc ty Vánoce vrcholí, tím víc myslím na léto a na svá letní dobrodružství. Možná to je taky tím, že každý den potkávám někoho, kdo mi léto připomíná. Dojela jsem do dvou knihoven, jedna mi připadala až na konci světa. Přitom neležela tak daleko- jen v Holešovicích. Ale pražské tramvaje jezdí tak desetkrát pomaleji než brněnské šaliny, takže mi cesta z Anděla trvala 45 minut. Další knihovnu a sraz jsem pak stíhala jen tak tak. Aspoň se hnu z místa se seminárkou, sehnala jsem morfologii pohádky, která my myslím dost pomůže. Poprvé jsem viděla rozsvícený stromeček na Staromáku v noci. Zašli jsme do jedné kavárny poblíž Dlouhé, kde nám dali totálně studenou čokoládu. Ty se teda zkazili.. Během procházení Prahou mě překvapily dvě záhadné věci. Obrovská visící kost právě v Dlouhé ulici, a pak na Václavském náměstí hned u koně výloha, ve které seděly živé ženy a dělaly reklamu na spodní prádlo. Neskutečné! Lidi se zastavovali a nevěřícně kroutili hlavami( a já taky).
Celý den se cítím trochu unaveně, domů jsme totiž z plesu přišli dost pozdě. Stálo to ale za to. Tancovala jsem s bráchou i s kamarádem. Podívala jsem se zas po dlouhé době do Lucerny a zavzpomínala na náš maturiťák. Bylo to stylové, protože jsem měla na sobě i šaty z maturitního plesu. Chodit na plesy je báječné, ale dost únavné. Jsem však ráda, že J. přijel a že jsem měla s kým tancovat. Dobrý byl tanec s pohádkou.
Asi bych už měla začít shánět vánoční dárky. Ale přeci jen možná počkám do toho konce světa. Nějaký čas ještě je. Už máme skoro jeden druh cukroví hotovej. Tenhle Štědrý den se chystám na půlnoční. A vy?


z deviantart.com od CatStock
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 19. prosince 2012 v 23:01 | Reagovat

Měla jsi tam jet metrem, bylo by to rychlejší.
Já byl včera poprvé ve městě protože mne zlomil vir a týden jsem ležel.
Do jakého kostela jdete na půlnoční?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama