Lahodné

15. prosince 2012 v 23:13 |  Kočka na každý den
Blog.cz má teď docela vtipnou reklamu na konec světa. Jsem zvědavá, co z této zprávy nakonec bude pravda. Jak jste na tom vy? Věříte v konec světa? Já spíš ne, ale je pravda, že se mám aspoň na co vymlouvat, když se mě lidi ptají, proč ještě nesháním vánoční dárky :)

Když jsem šla po Brně.. tuším asi ve středu, tak zrovna na Svoboďáku zpíval nějaký dětský sbor Bim bam. Doteď mi ta koleda zní v uších. Přemejšlela jsem, kde jsem ji už zaslechla. A pak na youtube najdu, že ji zpívá Dáda Patrasová. Přesto si ale raději pustím Strakapouda od Nohavici, ten má nádech léta.

Co mi dnešek nového nadělil? Od jedenácti hodin jsem v centru, k obědu jsem místo řádného jídlo měla tiramisu :) Vymetla jsem dvě kavárny, Šlágr, kde jsem si dala ono tiramisu se svařeným vínem a kavárnu Kolíbku. Nejdříve jsem měla sraz s Míšou, společně jsme se šly podívat na stromeček na Staromáku a cestou jsme se trochu ztratily :-D To byl trapas! Ale nakonec jsme to náměstí našly. Vánoční strom se mi líbí, je určitě hezčí než loni. Červeno-zlatá kombinace je vkusná a červené mašličky na větvích jsou roztomilé. Také jsme se prošly po Náměstí Míru, myslím, že tam mají snad nejlepší trhy v Praze. Nakonec jsme zapadly v tom Šlágru, kde jsme si ukazovaly fotky. Vyprávěla jsem o Švédsku. Po páté jsme daly sraz s bývalýma spolužačkama z gymplu, takže jsme dnes měla opravdu kavárnový den. Před polednem jsem se byla mrknout i v Mokré čtvrti, jestli něco najdu třeba v bazaru v divadle Disk. Pár drobností jsem tam koupila, ale loni se mi to tam líbilo víc. Taky jsem zašla na hlavní poštu a moc se těším, až zítra začnu psát pohledy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama