Finále se blíží

12. prosince 2012 v 16:06 |  Kočičí všehochuť
Středa je pro mě trochu volnější. Naposledy jsem si byla ve škole zazumbovat. Překonala jsem svoji lenost zůstat déle v posteli. A vyplatilo se! Tancovali jsme jenom na písničky, které jsme chtěli. V paměti mi zůstala Mossa mossa. Našla jsem tu písničku i na youtube, tancují to tam dost podobně jako my. Pak je tu ještě jedna varianta. Ta je taky docela té naší choreografii podobná, ale přeci jen při tom máme jinší ohoz. Některé figury si budu pamatovat asi ještě dlouho, problém je, že je nikdy neumím přiřadit ke správné písničce. Ani nevím, proč tomu tak je.

Pondělí bylo krásné, v úterý mi pokazil náladu test. Asi jen 30% ze všeho, co tam bylo, mám v poznámkách. Dalších20% mi bylo povědomých, ale brala jsem to jako nedůležité.. poznámky pod čarou. Zbytek jsem slyšela poprvé. Nehledě na to, že hodina a půl bylo krutě málo času. Za ten den jsem dvakrát zatoužila po Švédsku. Poprvé právě bezprostředně po testu(na Vš má každý student na písemný test 4 hodiny), podruhé večer na swingu, když jsem tancovala six-count. V Brně se tento styl netancuje, což mi připadá škoda. Six-countem se dají zvládnout i hodně rychlé písničky. Tak se mi připomněl i Ordenshuset a všichni lidi, kteří tam chodí swingovat.

Zítra se asi na blog nedostanu, protože mám koncertový maraton. Večer nás čeká nejdůležitější koncert v kostele, předtím ještě v domově důchodců. Těším se. Mám radost, že mě přijdou podpořit mí blízcí. Dopoledne mám test z angličtiny, na který se netěším. Teď musím ještě trénovat. Ale připadá mi, že výjimek je víc než pravidel. Přesně podle toho citátu.. V pátek zůstávám v Brně až do večera. Podnikám výlet na rozhlednu nedaleko Brna. Snad nezapadnem a někde nezamrznem :-)

Takhle budu vypadat po celym semestru.. po Vánocích, až udělam všechny zkoušky..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bludickka bludickka | Web | 13. prosince 2012 v 15:24 | Reagovat

Jsi hodně aktivní, je vidět, že toho dost stíháš. Já pohybově nadaná nejsem, trochu mě to mrzí, ale jsem docela i líná se hýbat :) Maximum je tak ještě plavání, ale ideální by bylo, kdyby ta voda byla teplá :)
Ta fotka je božská!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama