Uvolni se!

20. listopadu 2012 v 23:27 |  Kočka na každý den
Sedím na zemi v koupelně a do uší mi hraje píseň Bei mir bist du schoen. Na swingu jsem si dnes moc nezatancovala, ale přeci jen se mi tam docela líbilo. Nejen že jsem přišla na tuto báječnou skladbu, ale taky jsem poznala dva nové lidi. Jednoho začátečníka, s kterým to tedy moc nešlo, ale zato jsme si celkem fajně popovídali.. a jednoho pána, kterého znám na tančírně od vidění, vím, že tam chodí dost pravidelně, ale nikdy v životě jsem s ním netancovala. Až dnes jsem poznala, jak výborný tanečník to je. Dokonale jsme se shodli, měla jsme pocit, že letím, byla to pro mě prostě jízda.
Tanečák u Lídy(latina a klasika) se dneska nekonal. Místo toho jsem zalezla do knihovny, zabrala jsem se do čtení tak moc, že mě museli odtamtud vyhánět, Takovej šprt tedy jsem.. byla jsem určitě poslední z návštěvníků, kdo tu knihovnu opustil.
Moje spolubydlící šílela, že ztratila testy v trolejbusu, večer se naštěstí uklidnila. Na dopravním podniku jí nakonec němčinu vrátili. Takhle kdyby se našel i ten můj foťák..
Mimochodem, co říkáte na pražskou německou literaturu? Máte rádi Kafku, Werfela apod.? Mně třeba Kafka moc nebere a jeho absurdním dílům moc nerozumím.
Včera jsem dostala jednu moc dobrou masáž.. tak proto ta fotka Rózy s drbátkem :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama