Malé naděje

22. listopadu 2012 v 23:11 |  Kočka na každý den
Díky jedné knížce k bakalářce poznávám malé město v Bádensko- Wüttenbersku, Ludwigsburg. Píšu do všech knihkupetcví které tam existují, jestli se jim na pultě nepovaluje Rosengift. Jeden známý tam bude do příštího pátku, takže by mi takto mohl pomoci, aniž bych se musela sama vydávat do Německa. Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Přeju si mít ty knihy už všechny přečtené, abych mohla jít na další konzultaci a zase někam trochu pokročila.
Tenhle měsíc je pro mě takový čtenářský, už jsem přelouskala asi osm knih, čím víc se do toho nořím, tím víc mě to baví. Už mě dnes osvítil nápad na seminární práci, snad to projde. Pomalu dočítám Velkého Gatsbyho, když jsme ho brali na gymplu, připadalo mit o nezajímavé, ale nyní jsem se k tomu dostala přes Harakiho Murakamiho. Hlavní hrdina jedné jeho knížky strašně obdivoval právě Gatsbyho, tak jsem si umínila, že zjistím, co je na něm tak fantastického. Není to úplný trhák, ale ta knížka má své kouzlo a jsem ráda, že jsem po ní sahla.
Na Svoboďáku, když jsem dnes večer odjížděla, začali stavět vánoční krámky a taky strom. Rychle jsem utekla. Až ale přijedu v pondělí, bude to tam na mě všechno už blikat. Není to tak dlouho, co tam ještě byla písečná pláž.
Mám dvě jiskřičky naděje, každá je trochu z jiného soudku, ale přeci jen spolu trochu souvisí.
Ve zprávách jsem slyšela, že dnes utekl v nějaké zoo tygr. Asi ho zapomněli zamknout, chudáci ošetřovatelé. Někdo pochybil.


foto z deviantart.com od IzziMonkee234
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kočička kočička | E-mail | Web | 1. prosince 2012 v 17:12 | Reagovat

S tygrem a ošetřovateli to dobře dopadlo,naděje je velká,zřejmě je pochybení v přijetí odpovědnosti,od vedení v ZOO,neboť loni též pochybením roztrhali lvi,bílou tygřici,teď to bylo opravdu velké štěstí,že 2 ošetřovatelky se tygru postavily a ten mladého praktikanta pustil,sice vyběhl z výběhu,ale nikam daleko,chtěl si vyřídit teritoriální záležitosti se lvy,za sklem,uspali ho a probouzel se už v kleci,ošetřovatelku přeřadili,ta prý zřejmě zapomněla zavřít šubr,vrátka,pravil ředitel.Mladík byl mimo nebezpečí ohoržení života,ač škrábance a rány po zubech tygra nejsou med,tygr neměl úmysl zabíjet,spíš si chránil teritorium,svůj pokojíček.Tak to dopadlo moc dobře,nejlépe,jak mohlo.Mějte se krásně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama