Kočka s pod(zimní) náladou

30. listopadu 2012 v 14:07 |  Kočka na každý den
Adresa na sedm řádků.. hm, doufám, že ten pohled dojde. Někdy se divím, proč tomu tak je, ale v Číně to asi jednodušeji nejde, když bydlí ve městěch takové množství lidí. Snad najde pohled svého adresáta.
Už od středy jsem se těšila domů na dvě zásilky. Jeden pohled a jeden dopis. Ten dopis jsem si nechala až na dnešek, abych si ho pěkně vychutnala. Dověděla jsem se o silvestrovské párty, kterou každý rok pořáda Couchsurfing, škoda, že je to dost daleko a letenky drahé. Setkávají se tam lidi z celého světa a tráví spolu celý týden. Trochu jako One world Festival, až na to, že tady to nebude o zdravém životním stylu. No uvidím, jak to nakonec bude. I jednu vánoční akci jsem trochu zazdila. Ale plány měnit nehodlám. Pak také 18. prosince je ples a mě moc těší, že jsem sehnala někoho, kdo mi bude dělat doprovod.
Lexikologie bude mazec. Na záchod jsem vyvěsila první dávku slovíček, tak jsem zvědavá, kdo se toho jako první lekne. Některá jsou tak pitomá, že to svět neviděl. Třeba bankovnictví.. v životě jsem neslyšela slovo embosovaná platební karta. Naopak třeba pojmy z lesa mi připadají užitečné =) Těch slovíček je asi šest set, do 7. ledna mám co dělat :)
Včera byla Róza podezřele přítulná. Pak jsem zjistila proč. Měla jsem mokré vlasy. Voda je pro Rozárku jako droga. Jak vidíte, tak nejen ta z misky a z kapajícho kohoutku ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rony Rony | Web | 30. listopadu 2012 v 17:38 | Reagovat

Vaše kočka má ráda vodu? Tak to mě překvapilo :D ... Jinak 600 slovíček bych nedala, ani kdybych hlavou třískala do stěny a snažila se ty slovíčka narvat dovnitř :D, ale tobě přeji hodně štěstí.

2 Anička Anička | Web | 30. listopadu 2012 v 22:51 | Reagovat

[1]: Ano, sibiřandy vodu fakt zbožňují.
Těch slovíček bude nakonec přes tisíc, zapomněla jsem na ta, co mám v pracovních listech. Díky moc, štědtí budu vážně potřebovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama