Dopolední brouzdání

16. listopadu 2012 v 11:58 |  Kočka na každý den
Jen co jsem se probudila, zavítala jsem na postcrossing a doteď jsem se z té stránky nehnula. Prohlížím pohlednice, které lidé posílají a fotogalerii jedné dívky, která mi poslala pohled z USA. Taky se snažím zjistit, na jaké bází funguje pořadník adres, ale moc se mi to nedaří rozluštit. Chtěla bych dnes zajít k nějaké kadeřnici, aby mi poradila co s ofinou. Jenže nevím, ke komu se mám odvážit. Navíc nechci nic jiného, jen tu ofinu, tak doufám, že to půjde.
Včera jsem se pustila do pohádek od Hermanna Hesseho a hned ta první mě náramně okouzlila. Přečtu si snad celý jeden svazek všech jeho děl, a pak se rozhodnu, o čem budu psát v seminárce. Škola včera byla náročná, ale bavilo mě to, i když politika v Německu mi zamotala trochu hlavu. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, jsem zvědavá, jak se to budu učit, chce to hlavně znát souvislosti.
A jak se máte vy? Co vám nového den nadělil? V Brně už je na České a na Palackého třídě rozvěšená vánoční výzdoba, což mě trochu děsí. Vždyť zbývá ještě víc jak měsíc do Vánoc a lidi už šílí. Nevím, jak je to v Praze, za chvilku vyrazím do centra, tak se přesvědčím. Podzim už se pomalu chýlí ke konci, listí hnije a před náma je (pro změnu) zima. Vážně se netěším. Když už slavit Vánoce, tak někde v plavkách a v moři :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama