Sdílení zážitků a pohledy zpátky

26. října 2012 v 23:16 |  Kočka na každý den
Podařilo se mi dosáhnout svého. A ještě dnes. Když jsem večera přijela domů, zjistila jsem, že signál wifi v našem bytě do mého okoje už téměř vůbec nedosahuje. Měla jsem pořád problémy s připojením. Před chvilkou přišel brácha, společnými silami se nám podařilo přemístit wifi na záchod a vymyslet kudy vést kabely, aby to nevypadalo nevkusně a abychom se o ně nepřizabili.
Prohlížíme naši fotoknihu, kterou jsme dnes si mamkou v Ústí vyzvedly. Je moc hezká, přeci jen je to lepší prohlížet si fotky takhle v ruce než přes počítač. Ukazovaly jsme bráchovi fotky z dneška, na to, že máme momentálně jen oranžový foťák, který není moc kvalitní, tak jsou to ucházející obrázky. Dnes jsme ochutnali sýry a čokoládu, které brácha přivezl ze Švýcarska, mňam :)
Tady i v Ústí mi připadá o hodně větší zima než v Brně. Zato v praze dnes pršelo, kdežto víc na severu dokonce vysvitlo sluníčko. Parádní čas na procházku, fotky budou co nevidět.
Užívam si chladu a klidu ve svym pokoji. Mám spoustu práce do školy, příští týden mě čeká jeden velký referát.. asi na 50 minut, tak mám trochu strach.
Teď večer jsem málem zasedla Rozárku, v tom křesle, které vypadá jak její kožich, není vůbec k rozeznání. Psala jsem tři pohledy- jeden Suině do Číny, jeden do Holandska a jeden do Německa.
Užijte si víkend a odpočiňte si!

"Já chci ven!" Ráno si Rozárka stoupnula k oknu a chtěla otevřít. Jenže to by byla v kuchyni moc velká zima, a tak ji pouštíme vždycky až když dojíme.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 26. října 2012 v 23:55 | Reagovat

Kolik je bráchovi a co dělá že je ve Švýcarsku?

2 Anička Anička | Web | 27. října 2012 v 0:14 | Reagovat

[1]: Hádej :) Brzy bude plnoletej. Ve Švýcarsku byl jen na srazu fyzikářů, a pak tam taky trochu cestovali.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama