Mossa mossa..

6. října 2012 v 19:39 |  Kočka na každý den
Báječný víkend v Krkokonších. Čím častěji sem jezdíme, tím víc se mi tu líbí. Už podruhé jsem letos měla výhled na Sněžku. Tentokrát z Černé hory. Až na to, že se kolem ní honily mraky, tak jsme zahlédli jen spodní část. Velký zážitek pro mě byla jízda lanovkou, vzpomínala jsem na to, když jsem sem kdysi jela lyžovat s Martinou. Ráno nevypadalo, že bude moc hezky, ale počasí nás mile překvapilo. Dokonce jsme nahoře chytly asi na půl hoďky sluníčko :) Fotila jsem divoké stromy, ochutnaly jsme borůvky a zdejší divočinu jsem porovnávala se Švédskem. Také jsme tu našly super krám, kde mají úžasné kočičí pohledy. Tak jsem si zase rozšířila svoji sbírku. Den jsme začaly s aquaaerobicem, před chvílí nám skončila zumba. Bylo to trochu jiné než ve škole, ale naše cvičitelka nám pustila jednu stejnou písničku, na kterou ve středu tancujeme. Styl to byl ale trochu jiný. Před zumbou jsme si stihly zaplavat v bazénu. Je super, že ho tu můžeme využívat. Jinak ale Janské lázně nejsou nic moc město. Karlovy Vary se mi líbí víc. Připadá mi, že to tu moc nežije, ale asi je to tím, že teď není sezóna.
Mám se moc dobře. Zítra bude místo pilates zumba, za což jsem já ráda, ale mamka zas ne. Prý je v tělocvičně zima, tak proto ta změna.
Uvědomuju si, že jsem letos zkusila velkou škálu ubytování: pod širákem, pod stanem, na hradě, couchsurfing, strašidelný dům a teď pěkný hotel. Kde ještě budu letos spát?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 6. října 2012 v 20:37 | Reagovat

Moje maminka měla panickej strach z lanovky. Na Černou jsme šli pěšky a zpátky kvůli soumraku jsme si řekli že dolů lanovkou. Maminka řekla běžte, já půjdu poslední, ale na poslední chvíli, když už jsme jeli, si to rozmyslela a chudinka za tmy šla dolů do Jánskejch sama. Měli jsme o ni strach, ale došla.
Mám pro tebe dobroty pro kočičku, tak se někdy přihlaš. :)

2 Terka Terka | 7. října 2012 v 9:55 | Reagovat

ještě letos budeš spát doma, na bytě a třeba i u mě:-)

3 Anička Anička | 7. října 2012 v 14:53 | Reagovat

[1]: Taky jsme to šli před devíti lety pěšky. Ale dolů. Nebyla to vůbec pohodlná cesta, museli jsme brzdit palcy a kolem náš šminkaly koloběžky. Chudák maminka, asi bych se sama trochu bála.

[2]: Doma a na bytě se nepočítá, myslela jsem nějaké nestandartní způsoby ubytování. U Tebe? A při jaké příležitosti to bude? Už se těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama