Zůstaň..

29. prosince 2011 v 21:32 |  Kočka na každý den
Teď jsem tak unavená, že mi činí potíž i vyťukat něco na klávesnici. Bolí mě všechny nohy, stehna, kyčle, kotníky.. prostě všechno. Dnes jsem totiž byla dvakrát plavat. Ráno jsem v bazénu byla tři hodiny a teď večer hodinu a půl. Ne, že bych až do poslední minuty plavala, taky jsem šla dvakrát do sauny. Mamka mi dělala část mého maratonu společnost. Spolu nám to rychle utíkalo. Sauna mi už zdaleka nepřišla tak strašná, docela mě to tam bavilo. Vzpomněla jsem si na své finské časy.

Dočetla jsem Alchymistu od Paula Coelha. Je to tedy pozoruhodná knížka a jsem ráda, že jsem se k tomuto autorovi dostala. Zjistila jsem, že někdy je těžší vměstnat se do jedné stránky čtenářského deníku, když má knížka jen něco přes sto stránek, než když jich má čtyři sta. Je to o tom, jaké má knížka poselství, kolik vám toho dala a kolik si z ní zapamatujete.. napořád.

Balím se, zítra brzy ráno jedu do Zábřehu, a pak dál do Rychleb. Rozárka se mi dneska nechala několikrát chytit, vzala jsem ji do náručí a snažila se jí vysvětlit, aby se nebála, že ji chci jen pohladit, aby neutekla. Do jisté chvíle se nechala.

Poslouchám pínsičky z pohádek.. poslechněte si taky mou oblíbenou.


Číhá..šmidrá..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama