Předvánoční sraz

22. prosince 2011 v 21:04 |  Kočka na každý den
Čtvrtek ve znamení výplaty a setkání s kámoškama z gymplu. Dostávání dárečků a rozbalování.. Povídání, co nám život v posledních měsících nadělil, kdo s kým kde a tak.. :) Od Vojty jsem dostala naprosto úžasný dárek. Knížku Simon´s cat! Někdy vám ji ukážu. A pak od Máji mám krásný přívěsky s kočkami, se stromem a s pejskem. Teď si jdem sdělit zážitky tohoto dne s rodinou. Napsala jsem taky ještě jeden pohled, hodila jsem ho z hlavní pošty, tak doufám, že ještě dojde včas. Pak ještě pár vánočních mailů.. moc mě to baví.

Trochu mě vytáčí to, jak nejmenovaní lidi všechno tak řeší. Jsem spíš člověk, který dělá vše na poslední chvíli a do všeho se vrhne po hlavě. Nemám ráda dlouhé plánování.. Někdy je lepší nechat věcem volnější průběh. Taky to tak máte?

Přemýšlím, že bych šla zítra dvakrát plavat..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rony Rony | Web | 22. prosince 2011 v 22:19 | Reagovat

My měli ve škole Vánoční zamyšlení, kde každá třída předvede nějakou scénku, či tanec, nebo cokoliv, co umí a pobaví tím zbytek školy. Je to fajn, zasmějeme se a nejlepší třídy jsou odměněny dortou.
Co se týče plánování, tak jsem bohužel ten typ, který nemáš ráda. Plánuji, plánuji hodně dopředu, plánuji kolikrát i zbytečně a moc si vše beru. Potom mi vše spadne na hlavu a zhroutím se a pak se zase škrábu nahoru. Musím přestat a naučím se to.
Opět tiše závidím, co se týče tebe a plavání :D.

2 Terka Terka | 22. prosince 2011 v 22:30 | Reagovat

Ahoj! Kdybys chtěla, tak po svátcích můžeme jít plavat spolu:) Co se týče plánování, něco se plánovat prostě musí, ale jinak mám taky radši spontánní akce-vždy jsou nejlepší:)))A připadám si pak svobodnější...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama