Huňatý kožich

21. listopadu 2011 v 20:31 |  Kočka na každý den
Náhodou jsem otevřela složku na své flashce s názvem Dvojník a vybavily se mi časy, kdy jsme s holkama z gymplu běhaly po nocích pražskými uličkami a natáčely film. Kde jsou ty časy? Kam jsme se všechny rozutekly?

Jako na potvoru nefunguje centrum.cz . Vždycky, když tam nejvíc potřebuju, tak to stávkuje. Ale podařilo se mi posunout o krok vpřed..blíž svému snu. Malé jupí. Ještě ale zdaleka nemám vyhráno. Zima se přesunula naplno už i do Brna, koupila jsem si rukavice, abych tu nezmrzla. Zítra píšeme ze švédštiny. Dneska jsem mluvila se svým profesorem a jsem nahlodaná jednou myšlenkou. Totiž, že bych si přidala v budoucnu druhý obor. Prý by to bylo pro mě výhodnější. Nechám si to projít hlavou.

S Petrou jsme to počítaly a je to přesně čtyři týdny do konce semestru. Prý už do té doby nepojede domů. Nechápu, jak to může vydržet. Mně je dnes nějak divně, doufám, že na mě nic neleze, že se mi bacil vyhne.

S Rozárkou jsem se loučila ráno dost dlouho. Jako by tušila, že jedu pryč..seděla na okně a nechala se drbat v kožichu. A občas jí srst zavadila o žaluzie, vždycky to vydalo takový šustivý zvuk..

Na zimu je třeba se pořádně připravit, taky bych si přála mít takovouhle srst..


z deviantart.com od Mackingster
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama