Dvě dobré věci a jedna kočka

16. listopadu 2011 v 22:02 |  Kočka na každý den
Nestíhám, nestačím, musím se věnovat svému snu -plánu, takže mě pro dnešek omluvte. Nebude to moc dlouhé. Zítra vám to snad vynahradím. Není lepší způsob, jak se přivítat s Prahou, než si jít hned po příjezdu zaplavat. Plavky, brýle i ručník jsem si vzala z Brna, tak jsem mohla rovnou skočit do bazénu. První čtvrt hodinu jsem si to užívala úplně nejvíc. Bylo nás tam totiž velmi málo. Do pěti do odpoledne měl totiž bazén pro veřejnost kvůli výuce zavřeno. A já tam dorazila pět minut po páté. Prostě paráda. Uplavala jsem sice jen asi 62 bazénů, ale i to stačilo na to se hodně unavit. Ještě mi zbývá do konce roku 10 lekcí. Že bych si dala plavecké prázddniny? Že bych každý den až do neděle chodila plavat? Uvidím, kolik budu mít času..

Rozárka mě tu přivítala svým kouzelným kukučem, začala se mi otírat o nohu, pak mi dala velké duc a nechala si hladit hřbet O :-)

Kromě návratu domů a plavání byla pro mě taky příjemným zážitkem německá konverzace. Je fajn spojit příjemné s příjemným- konverzaci s procházkou. Poznala jsem zas novou část Brna. Sama bych se v těch uličkách jen těžko vyznala.
Jako na zavolanou vysvitlo kolem jedenácté sluníčko. Jakto, že je v Brně tak hezky a poměrně teplo, kdežto v Praze to stojí za houby..?

V nadpisu máte sice jednu kočku, ale tady jsou dvě. Hádejte asi proč? :-)


z deviantart.com od nathan-101
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tubecat Tubecat | Web | 17. listopadu 2011 v 0:51 | Reagovat

dvojité mňau!

2 cocotier cocotier | Web | 18. listopadu 2011 v 13:13 | Reagovat

Proč? :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama