Der echte Moment

24. listopadu 2011 v 15:36 |  Kočka na každý den
S ABBou v uších píšu lidem, které jsem už několik měsíců neoslovila, chystám se pokračovat s četbou abnormální knížky a přemýšlím, že bych napsala něco k tématu týdne. Tentokrát mi vyhovuje. Objevila jsem pár zajímavých fotografických blogů, tak si prohlížím různé obrázky přírody, opravdu není nad momentky. Mě baví nejvíc fotit kočky. Jenže jen málokdy se stane, že bych měla foťák i kočku při ruce, a proto mám občas problém vybrat nějakou vhodnou číču z mých alb, a tak si musím občas pomoci internetem. Obecně je strašně těžké fotit zvířata, protože sebou pořád různě melou a nevydrží chvíli na jednom místě. Někdy právě díky tomu mletí ale vznikají bezvadné fotky.

Na Moraváku už mají postavěné houpačky a obří kolo. Nechápu, jak se může někdo v takovéhle zimě takhle bavit. Pouť mám spíš spojenou s létem, ne se zimou. Třeba to ale člověka zahřeje.

Taky se vám někdy stalo, že byste věděli, jaký dárek přesně chcete člověku dát, ale nemohli ho nikde najít? Snažím se pátrat, ale dost beznadějně. Ach jo. Jeden jediný dárek mám vymyšlený, ale ani ten nemůžu nikomu dát, protože je údajně vyprodaný :(

moje momentka..okamžik boje o šňůrku od pouzdra od foťáku

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama