Absťák

20. října 2011 v 13:41 |  Kočka na každý den
Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra .Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra .Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra. Už zítra se dočkám.
Kéž by bylo už zítra.

Momentálně jsem se vydala na průzkum kapely Balkandji. Moc se mi zamlouvá. Taky Zvezdice je pěkná skladba. Je to takový můj únik.

Včerejší večer stál tedy za starou bačkoru. Jak první polovina dne pěkně začala, tak to blbě skončilo. Každý den nemůže být úplně super, ale štve mě, že bych ráda někomu pomohla, ale nevím jak. Nevím, jestli na to jdu správně, ale myslím, že je to lepší, než být úplně pasivní. Třeba i malá podpora pomůže. Tanečák jsem musela kvůli škole zas dřív opustit, tentokrát jsme tam měli profesionálního tanečníka, který nás učil walz. O to víc mě to mrzelo.. a přitom jsem tam mohla zůstat.. kdybych věděla, že profesor na hodinu, kterou s ním večer máme, nepřijde!
Do jedné do noci jsem se mořila s recenzí, abych se za pět hodin mohla zas vzbudit a jet do CPsky si úkol vytisknout a taky na ranní hodinu. Teď jsem si dala hoďku šlofíka, ale spánkový deficit mám pořád. Hurá do víru města. Snad někde neusnu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama