A bude boj!

14. října 2011 v 16:25 |  Kočka na každý den
Čas letí a já se pomalu chystám na Hvozdy. Jaké to letos bude? Kdo zvítězí? Samozřejmě, že švédská armáda ;-) Když jsme se včera o tom bavili s Martinem v bazénu, tak o tom ani nepochyboval. Ani když jsem mu řekla, že loni jsme to vlastně nevyhráli. Reakcí na to bylo jeho: "Ale to jste tam neměli mě!" Jak jsou ti muži někdy tvrdohlaví :) Jsem zvědavá, jestli se to splní.

Švédský workshop mi dnes skončil, rozloučili jsme se s Andersem a s Karin, ještě se uvidíme na koncertě, ale pak už odjíždějí pryč. Zpívání švédských a norských( a taky finských) lidových písní mě moc bavilo, některé jsem našla dokonce i na youtube. Na oplátku jsme my jim zazpívali pár českých lidovek. Panovala mezi námi příjemná atmosféra.
Rozhodla jsem se, že se pokusím vyjet jao freemover do zahraničí. Byla jsem se optat v centru zahraničních studií a je možné vyjet i na univerzitu, s kterou nemá má škola partnerství. Bude to těžké, ale ne nemožné. Tak se o to pokusím. Bude to spousta hledání a vyjednávání, ale třeba mi to na příští podzim vyjde :)

Koupila jsem si červené naušničky, kamarádka je vyrábí, tak jsem si udělala dneska takovou radost.

Tak a musím běžet, jinak se do desíti do večera do Lipovce nedostanu.
Jagi! Jagi! Jagi!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama