Sny a plány

27. června 2011 v 18:47 |  Kočka na každý den
Tak jsem si doprohlídla katalog jedné nejmenované cestovní kanceláře a současně jsem se vrátila z těch tajemných dálek, které nabízela, zpátky do svého pokojíčku.. na zem :D Je prava, že takhle cestovní kancelář to má se vším luxusem, což by mě ani takhle cestovat nebavilo, ale říkám si, že určitě v budoucnosti musím ještě pár zemí projet :)

Překládám a v pauze mezi tím se dívám na informace o Finsku. S kamarádkou se teď bavíme o prázdninách a čas zase utíká. Šla bych na swing, ale nevím, jestli se k tomu dokopu. Práce nad hlavu- do zítřka s tím překládáním musím skončit. Překvapilo mě, jaké zas venku vedro, šla jsem s košem a byla jsem ráda, když jsem zalezla zpátky do chladného paneláku. Připadá mi ale, že jak sedim furt na zadku, tak kynu.. naštěstí za týden už touhle dobou budu (doufejme) v Helsinkách, kde mě myslím dost proženou na kole :)

Strašně se mi líbí moravská nářečí, jak se pohybuju teď mezi lidmi z Moravy, zjišťuju, že každý má takovou specifickou mluvu. Je zajímavé pozorovat, kdo řiká ja su, koncovku ,-ou , včil, šalina a šufánek apod. Teď mě kamarádka překvapila slovem fluidum, což žádné náčeří není, ale je to zvláštní slovo.. Alča je vůbec jeden z nejvýznamějších lidí v mém životě, kteří mě obklopují. Dokáže z ní někdy vypadnout opravdu originální myšlenka :-D


z deviantart.com od M4j4
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama