Samy doma

28. června 2011 v 15:03 |  Kočka na každý den
Chachá, až se mi někdo po příjezdu zeptá: Oliko sinulla mukava matka? ..budu si myslet, že mluví určitě o mojí matce..keine Ahnung, že to znamená : Měl jste příjemnou cestu? Ta finštna je ale děsná řeč, půjčila jsem si v knihovně finskou konverzaci s tím, že bych se alespoň pár slov mohla naučit, ale vypadá to, že bez angličtiny ani ránu. Aspoň tu angličtinu musím trochu oprášit..

Plavání v Radlicích bylo dneska velmi příjemné, škoda, že tam se mnou někdo nebyl, takhle jsem si neměla s kým povídat. Nu teď se naposledy vrhnu na překládání a dnes, nebo zítra brzy ráno to dopřeložím. Dala jsem si za cíl nad tím tak dlouho sedět, až dojdu do konce. Abych už mohla konečně začít psát.. S Rozárkou tu samy hospodaříme a ta naše kočka se teď krásně válí po koberci, takže po pár minutách, co jsem se od ní odtrhla, jdu zas za ní.

Joo a novinka největší: napsala jsem test z AT. Fakt! Bylo to tedy dost těsné, ale mám to. Takže můžu začít přemýšlet nad druhou seminárkou, na kterou si ale myslím, že už naneštěstí nebudu mít čas.


taková mázlá fotka, ale přesně takhle tu teď leží..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama