Rozostřeně

16. června 2011 v 23:47 |  Kočka na každý den
Takže..třičtvrtě dne jsem strávila brouzdáním po netu a hledáním vhodných zdrojů a materiálů k seminárce, překládáním požadavků k seminárce.. čtvrtku dne jsem strávila na tančírně, se S. na Svoboďáku, kde jsme společně povečeřely bagetu, a hodinovou cestou na kolej. Stávka mi nevadila, byla to příjemně unavující procházka.. Jak jsem přišla, dala jsem si studenou sprchu a bylo krásně.

Co mě ale děsně vytáčí je ten Lichteberg. Ne a ne nic o něm najít. Jednu ubohou knížku v MZK, která je samozřejmě půjčená. Jeho aforismy jsou pouze v němčině a ruštině! A po české verzi ani stopy! Nikdo mi není schopen jakkoliv pomoci.. jak na to, jak to napsat jazykově trochu na úrovni, kde hledat materiály a jak vůbec začít?????? Plácám se v tom sama a je to zbytečná ztráta času. Vymezím si na seminárku čas, ale stejně nic neudělám, když nevím jak... Nejhorší jsou ta slova " to zvládneš", " to uděláš", "to vymyslíš".. když já vím, že to sama nezvládnu a celé se mi to vymyslet prostě nepodaří!! Uáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :-((((((((((

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 17. června 2011 v 14:13 | Reagovat

A ani v pražské knihovně od něj česky nic není? DOkdy to musíš napsat? Určitě se v knihovně něco najde:) A na googlu taky nic? Na co konkrétní má ta seminárka být?

2 Rony Rony | Web | 18. června 2011 v 8:51 | Reagovat

Nikde na internetu nic taky není? Na ulozto.cz se třeba něco najde ... nebo jak říká Terka .. co googl?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama