Pod psa

17. června 2011 v 16:47 |  Kočka na každý den
Dostala jsem důležitý úkol. Vyvenčit psa :) Někomu to může připadat banální, ale mně..jako kočičí holce.. to nepřipadá tak lehké :) Nejdřív mi dělalo problémy vůbec najít ten správný barák, kde Nody bydlí. Ale podařilo se. Nechápu, jak můžou být psi pořád tak aktivní, furt sebou melou, skáčou na vás, vrtí vocasem, zvedají nožičky, škrabkají a kdo ví co ještě. S Nodym to ale bylo v pohodě, protože je malý pes. A vypadá jako ovečka. Jen když jsme prošli párkrát kolem nějakého dalšího psího jedince, tochu ve mně zatrnulo. Nody začal štěkt a ňufat a vrčet a hnal se k němu. Tak jsem ho hned tahla pryč. Zvládli jsme to a ani mi neutekl.

Jsem smutná, neudělala jsem morfologii, půjdu až v září. Nechci, ale budu muset. Přitom jsem se to učila asi pět dní a tak 90% všech cvičení, které byly v učebnici, jsem si prošla. Ach joo. Taky nejsem nadšená z naší nové televize. Ani jsem si nevšimla, že ta stará je pryč. Ta nová je taková velká a dost placatá, taky uzoučká, je to nezvyk.

Jediný světlý bod dne byl zatím dopis. U oběda jsem si ho s pobavením četla a nestačila jsem zírat.. úchylný doktor.. :-D


z deviantart.com od mickeythebluemagic
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 18. června 2011 v 0:27 | Reagovat

Nechceš se s námi podělit co je v tom dopisu? :D

2 Rony Rony | Web | 18. června 2011 v 8:55 | Reagovat

Venčení psů je náhodou fajn =). Člověk se projde a při tom není ani sám =). Přemýšlím, že bych si už našla nějakou tu volnou chvilku a vzala babiččiného psíka na procházku =). Ale je to strašné trdlo, neposlouchá a všeho nového se spíš bojí, tak uvidíme :D.
... S tou morfologií mi to je líto =/. Ale tak v září můžeš mít jistotu, že to dáš, protože to nastudované máš, víš oč se v testech (nebo zkouškách?) jedná a budeš si snad i víc věřit =).
A ten dopis? Kdo ví co tam teda bylo :D:D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama