Jeden z kola pryč......

25. června 2011 v 16:34 |  Kočka na každý den
Přijedu domu a dovídám se samé smutné zprávy :,-(

Rorýsek umřel..... Snědl něco jedovatého a otrávil se. Chudák maličkej, musel umírat v krutých bolestech. Teď je už v Nebi, snad se mu tam daří dobře. Nedožil se ani tří let.. Minulý víkend jsem ho ani na chalupě nezahlídla.. asi se zrovna toulal. Ze třech kočičích sourozenců zbyly už jen dva. Johanka a Berta. Berta se taky toulá a navíc je plachý. Jako koťata to ale byli nerozlučná trojka. Teď Gábu jako mámu, myslím, bere jen Johana. Pamatuju si, jak jsme Rorýskovi zachraňovali packu, když si ji někam strčil a úplně mu jí to rozmačkalo. Ale vylízal se z toho, veterinář mu pomohl a my jsme ho s láskou opečovávali. Pak někdo nastraží nějakou past na škůdce, ale neuvědomí si, že tím ohrožuje i jiná zvířata. Třeba ten jed byl v nějaké myši, co snědl, ale to už nemá cenu to teď řešit. http://www.miciny.cz/profily/detail/37679/

Odjezd z kolejí byl takový sentimentální. K mému velkému překvapení se se mnou přišla rozloučit Jana. Dívka, s kterkou jsem se občas potkávala, prohodily jsme spolu pár slov, usmály se na sebe, ale nijak víc jsme se nebavily. Až teď.. při mém odjezdu. Dostala jsem od ní dárek na rozloučenou- pamlsek a Bibli- Nový zákon s krásným věnováním. Bylo to dojemné.

Věci z koleje jsem málem neunesla, ještě teď se mi trochu třesou ruce, protože jsem to měla nehorázně těžký. Mamka mi naštěstí přišla naproti. Doma jsem se moc těšila do vany, zalezla jsem do postele a psala si do deníčku. Měla jsem toho hodně na srdci a potřebovala jsem se ze všeho vypsat. Šla jsem spát v půl druhý a možná i proto jsem se dnes probudila.... taky v půl druhý..což nechápu. Včera probuzení v pět ráno, dnes odpoledne v půl druhý. Asi to nemám v hlavě v pořádku. Doteď jsem plánovala dopravu po Finsku, už mám i vyhlídlý prima hostel, kde bych se mohla ty dvě zbývající noci ubytovat. Teď se vrátím k seminárce. Je mi zima. Život jde dál, je přede mnou hodně akcí, tak doufám, že stesk po Brnu trochu pomine, nebo že na něj nebudu tolik myslet jak teď. Vždyť za dva a půl měsíce se tam vrátím..
http://www.youtube.com/watch?v=HvBgtGXe_NY


Budeš nám chybět..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 26. června 2011 v 12:48 | Reagovat

To je mi líto:(

2 annapos annapos | E-mail | Web | 26. června 2011 v 18:37 | Reagovat

Ten smutný konec na blogu, na kterém jsem náhodou, mě donutil přemýšlet i o mojí perspektivě konce semestru, a mých drahých vnoučátek, změna návrat? kam ? jestlipak se mým vnoučkům bude stýskat, po kočkách, po mě se jim nestýská, ani náhodou, jestlipak čas dvou a půl měsíce bude stačit, aby si našli čas na babičku a dědu, najdou si alespoň jeden den?

3 Rony Rony | Web | 26. června 2011 v 22:53 | Reagovat

Rorýsek? Je mi to líto =(((. Ale, jak jsi psala, snad je v nebi a daří se mu tan lépe, než v tomto světě.

4 cocotier cocotier | 28. června 2011 v 22:17 | Reagovat

chuďátko malé:-/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama