Co mě budíte?

22. června 2011 v 15:01 |  Kočka na každý den
Už jsem se lekla, že zas nefunguje stránka blog.cz. To by bylo nemilé. Blog se totiž stává čím dál tím víc nedílnou součástí mého života. Tak jsem si na něj zvykla.. A vás, pravidelné přispěvatele, i vás, kdo sem jen občas zalítnou, mám ráda :-)

Tak jsem si uvědomila, že každý z nás máme několik světů, kde žijeme. Ten blogový je jeden z mých.. Kdybych měla jmenovat další, je to určitě svět-kruh spolužáků tady v Brně, svět, kde jsou známí z holubníkové tančírny, Příběháři.. jasně, mé bývalé spolužačky a stávající kamarádky z gymplu a lidi z pražského swingového kruhu. Zvláštní.. takový kruh nekruh tvoří lidi, které jsem poznala na Koníku. Teď si píšu už jen se čtyřmi, s každým z nich jsem byla jiný turnus na jiném místě. Navzájem se neznají, ale já je znám všechny :) Je zajímavý, že jak se člověk dokáže během pár minut/ hodin "přehodit" ze skupiny na jinou skupinu. To je jen tak na okraj..

Zjistila jsem příšernou věc, totiž, že jsem se spletla při posílání peněz z účtu na účet. Naštěstí to půjde ještě vyřešit.. uff. Nesnáším vypisování kolonek a čísílek.. Pak jsem si ještě vyřídila pojištění do Finska a taky knížky v knihovně. Odpoledne mám sraz s J., půjdeme se zas projít, doufám, že nebude pršet jako minule.. Je tu strašné dusno, škoda, že nemůžu být v Praze, dneska je přednáška Miloslava Stingla o Májích. Mamka s bráchou mě budou do detailu informovat!!! Doufám!!! Jdu se zas mrknout na tu seminárku, to čtení mi jde strašššně pomalu. Jsem nějaká ospalá, v tom vedru se nedá vůbec rozumět německému psanému slovu.. vážně. ;)


z deviantart.com od mysjka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama