Správně si vybrat

20. května 2011 v 17:02 |  Kočka na každý den
Alespoň nějakou výhodu měla ta dnešní kolona na dé jedničce. Vymyslela jsem další dva články do angličtiny, teď jsem je právě odeslala do fóra. Ještě musím nasbírat 250 bodů. Do neděle bohužel.Takže už od čtvrtka jsem velkovýrobna komentářů a stroj na vyplňování cvičení v jednom.Tenhle předmět už si určitě příště nedám, mnohem lepší je procvičovat angličtinu naživo. Takhle je to velká otrava. Možná taky proto, že jsem teď začala intenzivně pracovat na angličtině, jsem dneska ráno neměla tu pravou náladu na němčinu. Což bylo blbé, psali jsem jeden z nejdůležitejších testů, poslech byl těžký. Ne ani tak v tom porozumět tomu, co říkali, to šlo, ale v testu bylo hned několik druhů poslechu, tu jste se museli soustředit na konkrétní informaci, támhle vybrat kdo co říká, jinde zas o čem je řeč všeobecně. Bylo to dost těžké přecházet z jednoho do druhého. Téma na úvahu nakonec nebylo tak špatné, ale nevím, jestli jsem vybrala ty správné argumenty. Napadalo mě jich v tu chvíli tolik..
Stala se mi podivná věc. Tak podviná, že o ní raději ani s nikým nebudu mluvit. Plavky, které jsem si vyhlídla v jednom obchodě měli už beznadějně rozprodané. Taková škoda, strašně se mi líbily. Dala jsem si studenou koupel a asi se teď půjdu podívat kamarádce po dárku. Zítra už k ní jedu, takže by bylo pomalu na čase něco jí vybrat. Stejně je ale nejlepší, když vám něco samo "spadne do náruče"..když to objevíte čistě náhodou..ani ten třeba člověk nemusí mít narozky či svátek, stejně to pro něj koupíte, dáte mu to jen tak, nebo počkáte, až bude ten správný čas.


z deviantart.com od panic57
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weruška Weruška | Web | 20. května 2011 v 23:35 | Reagovat

Jsi hotová čiperka a jak vidím, tak i takové testy zvládáš. Nechtěla bych se vidět ve tvé pozici, já bych to nezvládala.
Pobavil mě obrázek vzhledem k článku :D.

2 lilciblogis lilciblogis | 24. května 2011 v 16:04 | Reagovat

Roztomilíííííííííí. :-))))))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama