Dnešní kočka na každý den bude hejbací

19. května 2011 v 23:21 |  Kočka na každý den
Tak jsem před chvilkou přišla z festivalu studentských filmů, který se konal na FI. Všude na koleji visely plagátky, ale neplánovala jsem tam jít. Až H. mi napsal že tam jde, tak jsem se přidala. Filmů to bylo asi 15, z nichž 9 bylo soutěžních. Všechny byly dobře zdařilé, něco bylo legrační, něco na zamyšlení, některé psycho, něco nepochopitelné. Asi nejvíc se mi líbil animovaný film s králíčkem a jeho mrkví XD (Mrkvička) . Tento film vyhrál taky v diváckém hlasování. U poroty zvítězil jiný. Co bylo povedeně natočené, ale dost ulítlé, byl film Včerejší horoskop. Možná ještě napíšu podrobnější info..pokud najdu čas. Jsem moc ráda, jsem jsem nakonec na festival šla.

Taky jsem byla dnes na tančírně. Bohužel tam byl ale jen jeden kluk. Takže to bylo spíš povídací. Bohužel jsem si tedy nezatancovala, ale zase jsem se dozvěděla zajímavé věci o jedné dívce, která tam se mnou chodí. Vyprávěla mi o své cestě na Zéland a do Austrálie. Těším se, že se někdy sejdeme a promítne mi fotky. Strávila tam prý celý rok.!

Ve škole jsem měla jednu důležitou prezentaci. "Hrála" jsem si na "učitelku" a měla jsem připravit různé aktivitky pro své "dětičky". Byla jsem docela nervózní, ale mí aktivní žáčci mě uklidnili :-) Nakonec se to všem líbilo, tak jsem moc ráda.

Zítra mě čeká jeden těžký test, na který se bohužel nedá moc učit. Poslech a úvaha.. a taky prý nějaká slovíčka.. jenže ani ta slovíčka nemám všechny, takže se budu muset snažit co nejlíp vymyslet to ostatní. Těším se do Prahy, těším se do Rakouska, ale ještě musím do neděle udělat 1000 bodů z angličtiny. Snad to půjde.


z deviantart.com od NoreyDragon
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | 20. května 2011 v 7:27 | Reagovat

studentské filmy... nevím, proč jsem si vzpomněl na film The Room, jenž ač není studentský, vypadá, že ho natočili ve zvláštní škole.

(ááá, ta animace je boží!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama