Aja Baja!

22. května 2011 v 17:18 |  Kočka na každý den
A zase tradičně nestíhám. Jako vždycky. Všechen čas, co trávím dnes doma, sedím před noťasem a píšu angličtinu. Teď jsem ještě rozklikla jeden z testů a běží tu stopky.. ještě mi zbývá sedm hodin. Taková provokace, pch!

V pátek jsem šla na swingovou tančírnu. Během cesty byla pěkná bouřka..první, co jsem tenhle rok zažila, nebylo tam v sále zas tolik lidí, se čtyřmi jsem si zatancovala. Mezi nimi samozřejmě David, Mája, pak nějaký starší pán a jeden kluk z Polska. S tím Polákem to byla legrační domluva, tak nějak česko-polsko- anglická. Je to zvláštní, polština je taky slovanský jazyk, ale už si skoro vůbec nerozumíme.. :-D Nakonec jsme se ale nějak domluvili, říkal že je z Varšavy a že je z Prahy nadšený. S Davidem jsem si zopákla něco ze základů swingu a při té příležitosti jsem mu šlápla na nohu :-D S Májou jsme si vyměnily nejžhavější novinky, neviděly jsme se už asi tři měsíce. Psala jsem jí několikrát, ale ani se mi neozvala, ale odpustila jsem jí to. Prostě už nemáme skoro žádný čas se scházet, přišlo mi líto se s ní hned zas rozloučit, kdy se asi opět uvidíme? Ćasy se mění..
V sobotu odpoledne jsem jela k Verče na chatu. Měla oslavu narozek, celkem pozvala sedm lidí. Počet kluků a holek byl vyrovnaný, hráli jsme golf, Aktivity a další hry. Ani jsem nečekala, že může být golf taky tak zajímavý. Odpalovali jsme třeba z pařezu, hřebíku, z ruky a ze střechy .-) Já jsem byla v týmu s Katkou. S ní jsem si vlastně nejvíc popovídala, jely jsme spolu i do Prahy. Pak také Michal mě překvapil, jak se změnil, asi je to i tím, že byl zrovna na vesnici a ne ve městě. Oslava se myslím i přes občasný déšť a čekání na jisté vozidlo, které nakonec stejně nepřijelo, vydařila. Poslední dny byly byly celé takové vzpomínání/návrat do starých časů.
Raději jdu zas na tu angličtinu, do čtvrtka tu nebudu. Dnes v noci odjíždím směr Österreich..do jedné vesničky blízko Štýrského Hradce. Zatím auf Wiedersehen! ....nebo spíš Wiederlesen :-)


z deviantart.com od punk1zombie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weruška Weruška | Web | 23. května 2011 v 10:42 | Reagovat

Takové zážitky ti závidím =). Připomíná mi to ty výlety, které podnikají hlavní hrdinky v románech :D. Držím palce do všemožných testů =).

2 lilciblogis lilciblogis | Web | 24. května 2011 v 20:04 | Reagovat

Hezký. Koukneš na můj blog?

3 cocotier cocotier | 24. května 2011 v 21:36 | Reagovat

auf wiederlesen!:o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama