Tanec, procházky a keine Beine mehr

22. dubna 2011 v 21:45 |  Kočka na každý den
Dva dny, dvě procházky, jedna v Brně na Špilberku, druhá v Praze na Vyšehradě.. co víc si přát.

Čtvrtek je nejlepší den v týdnu! Ano, přišla jsem na to, proč tomu tak je. Protože je plavání, dlouho nic, pak můj oblíbený předmět s německou lektorkou, a pak tančírna. Ani tou to ale včera nekončilo, tentokrát jsem šla i do další akce..procházce, lenošení na zídce, zobání křupek, povídání se zajímavými lidmi.. byli jsme svědky toho, jak se den pomalu mění v noc.. jak se všechna světýlka v dáli i blízko rozsvěcejí.. Jak majestátně ční nad Brnem Petrov.., pak s Jakubem cesta nočním Brnem zpátky..tramvaj nám ujela před nosem, tak jsme šli ještě zastávku pěšky..mimochodem shodli jsme se oba na tom, že to víno bylo kentus, že jsme horší snad v životě nepili :D ale což, tak jsem jen okoštovala a nechala ho jiným.. Pak rozloučení.. a na koleji nemilé zjištění..mám spálenou nohu, ó běda.. a né málo. To bylo poprvé a naposled, co jsem tancovala bosa.. Při tanci jsem to ani necítila, ale teď? Jak si to neovážu, nemůžu na to skoro došlápnout. Ale stálo to za to..ta odřenina, včera 3 kluci a 2 holky, takže jsem se ani nezastavila, to bylo zkoušení, učení, improvizace.. Jsem ráda, že existuje někdo mužského pohlaví, kdo hodně rád tančí. Dosud jsem na moc takových žel nenarazila.

A dneska? Vokabelübung, a pak hned do Práglu. V knihovně jsem si vyzvedla blokovanou knížku, po které už víc než rok toužím.. Za zdí. A pak setkání s Terkou, procházka po Vyšehradě, odpočinek na dece, sluníčko svítilo, obě se strašně moc těšíme na prázdniny. Už už aby byly..

Teď si asi pustím nějaký film, jdu utišit kašel a hlavně obalit nohu heřmánkovým obkladem, páč kulhám jak Zilvar z chudobince. Musí se to brzo zahojit, v pondělí je swingová tančírna. A tam přece nesmím chybět :-)z deviantart.com od globalunion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 22. dubna 2011 v 22:12 | Reagovat

Dobrý tanečník a ještě s ním procházka při měsíčku s dlouhým rozloučením, co víc si můžeš přát? :D

2 Anička Anička | 23. dubna 2011 v 0:52 | Reagovat

[1]: ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama