Divoká

26. října 2010 v 16:23 |  Kočka na každý den
To to letí,koupila jsem si na zítřek jízdenku do Prahy,takže s pátkem už mám jasno.Dneska jsem měla to potěšení setkat se s jednou kamarádkou z tábora,vyprávěly jsme si toho spoustu..hlavně o Skandinávii a ona mi říkala o svém pobytu v Norsku.Jé,tam bych se taky tak ráda podívala..Už jsem se mrkla i na stránku workcampů,ale zatím ještě na příští prázdniny nic naplánováno nemají..musím počkat.Se švédštinou budu muset pěkně pohnout,budeme už psát test.K obědu jsem si koupila langoše,takže teď jsem cejtit česnekem na sto metrů daleko.. :D Stihla jsem se podívat i na akci Česko-německý den,který dnes naše škola pořádá.Večer mám taky ještě program-text o Musilovi,je toho čím dál tím víc.Akorát Rozárka mi chybí,už včera jsem ji moc neviděla..Přesto byl včerejšek moc pěkný den .-) Dnešní kočka bude divoká..jako na té výstavě..tam bylo divokých koček hodně..nejvíce se mi ale líbila fotka kočky s liškou..liška se opovážila ke kočce přiblížit,ta jí to ale nedaruje,prská,tasí drápky a liška nasazuje ustrašený kukuč a krčí se..


z deviantart.com od chriskaula
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 26. října 2010 v 18:32 | Reagovat

pobyt v Norsku... tam jsem se chtěl letos podívat, ale vyvolil jsem so Anglii...a dopadlo to tak, že jsem skončil v Aplách

2 Weruška Weruška | Web | 27. října 2010 v 9:34 | Reagovat

V Praze jsem nikdy nebyla a jsem zvědavá, jestli se tam někdy dostanu xD. Norsko? Tam musí být hezky, ono každá krajina jiná, než ve které jsme je v něčem krásná =).  Švédština. xD To máte povinné? Jsem ráda, že jakš takš vím, o co se jedná v začátcích v němčine xD, natož ovládat Švédštinu xD.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama