Pryč!

30. července 2010 v 10:48 |  Kočka na každý den
       A je to tady!Zítra časně ráno mizim..Přála bych si jet miliony kilometrů od té ušmudlané Prahy na dobu co nejdelší..nejlépe do konce prázdnin,,stačil by i pobyt u moře,několik set kilometrů od Prahy,moře,tak moc mi chybíš..Pro začátek se ale musím spokojit s Beskydami,každý cestovatel by měl prozkoumat nejprve svůj domácí terén.
      Už se těším ..tak moc,že jsem začala balit už včera..Při té příležitosti jsme zjistila podivnou věc.A to,že mám velké množství černých triček..? Čím to může být?To už na mě dosedl Májin styl? :)
      Mám strach z toho,jak se tam zítra najdem.Nemáte někdo ponětí,kde je v Praze hlavní vchod na Hlavní nádraží?Asi mi to nějak uniklo,vždycky si dáváme sraz pod cedulí,jenže vchodů na Hlavák je hodně..Nejlepší na tom je,že to místo srazu domlouvala Brňačka,která se v Praze vůbec nevyzná.. :D Nápis STOLETÍ má prý v hledání svých spolucestovatelů pomoci.Už to vidím,jak běhám zběsile z jednoho konce Hlaváku na druhý a na čele mám ceduli STOLETÍ :D
        Do 8.srpna mě tu tedy neuvidíte,resp.články na blogu nebudou přibývat..Budu se snažit si psát deníček,abych mohla pak trochu vyprávět..i když někdy ty zážitky se musí prostě prožít..jinak to nejde..Se Zeměplochou to udělám tak,že ji přeruším,vezmu si nějakou tenčí knížku(stejně pochybuju,že tam budu mít čas na čtení..) a pak se k ní vrátím..Zajímalo by mě,co jsem si napsala na blog po zážitkáči loni,musím se podívat..Byla to pro mě nezapomenutená událost.Doufám,že to bude letost taky tak.. .)
       Mějte se hezky,užívejte prázdnin a vězte,že mi počítač nebude ani maličko chybět.. :-)

freedom by Wolfram Schubert

autorem obrázku je Wolfram Schubert
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 30. července 2010 v 11:04 | Reagovat

Velké množství černých triček podporuji. Během týdenního prolínání reality s Pajzlem jsem nosil jenom černá trička, abych uctil našeho černého Kocoura Gadra.
Jinak ta kočka naprosto nehorázně porušuje jeden drážní předpis - je zakázáno chodit po hlavici kolejnice, protože můžeš snadno uklouznout. No, ale už jsem viděl kočky tohle dělat i naživo a je jim šumák, když se jim to snažím vysvětlit...

2 Terka Terka | 30. července 2010 v 13:41 | Reagovat

Užij si to tam a těšim se na zajímavé vyprávění jako vloni:)

3 Anička Anička | 30. července 2010 v 19:25 | Reagovat

[1]:Kočka neuklouzne,má v tom praxi ,)

[2]: Díky,Terko!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama