Když se vrátím trochu zpátky..

29. června 2010 v 10:59 |  Kočka na každý den
Dneska mám trošku leháro,musím se trochu vzpamatovat a nabrat nové síly.
Včera jsem zjistila báječnou věc,dostala jsem se na univerzitu v Hradci Králové.Teď si budu muset pečlivě promyslet,pro co se rozhodnu.Brno,nebo Hradec?To bude oříšek..
Mohla bych napsat také něco o Kolonádě.Náramně jsem si to užila,i práce mě bavila.Připravovali jsme prostor pro tábor,který zde bude za 14 dní.Sekali,vytrhávali plevel a stromky.První den zařadili orgové práci jako součást jedné hry.No,popravdě ten další pracovní den to bylo o hodně příjemnější..Chodili jsme na procházky po kraji a já se kochala přírodou.A komu jinému by se poštěstilo zalyžovat si na svahu v létě?Naskytla se nám možnost chytit si plísňáka,ochutnat exotické ovoce,udělat si alkoholový test...aj.V rámci našeho pobytu jsme mohli využít různých terapií a masáží.Nejvíce se mi líbila čokoládová terapie,všem doporučuju!!!Solná jeskyně a cvičení bylo taky fajn :-)  Program byl pestrý a líbilo se mi,jak byl perfektně promyšlený(rozložení práce a her..) Nejkrásnější zážitek pro mě byl pozorovat východ Slunce nad horami a snídaně ve výšce- na rozhledně Śtěpánka!


z deviantart.com od cynop
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss-Joy Miss-Joy | Web | 29. června 2010 v 11:08 | Reagovat

Ahojky, omlouvám se, že ruším, ale mužeš zde prosím pěkně hlasovat? http://blogs.trb.com/network/cwsource/2010/06/the_sourcies_jerk_some_tears_w.html
Je to ta 5tečka:) Moc děkuji za ochotu a přeji krásný slunečný den;)

2 Terka Terka | 29. června 2010 v 14:32 | Reagovat

Čokoládovou terapii taky vyzkouším. Lyžování muselo být zajímavé. A pozorovat východ slunce je prostě krásná romantika nejen u moře:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama