Naposledy spolu

23. května 2010 v 12:31 |  Kočka na každý den
Budete mi chybět.I když jsem se zdaleka nebavila s každým z vás,bylo příjemné chodit do téhle naší třídy.Už od samého počátku,kdy jsme se sešli na go kurzu,se mi mezi vámi líbilo.Poznala jsem kolektiv lidí,na který budu s láskou vzpomínat.To,co mi základka nikdy nedala,jsem získala až na střední.Díky za to!
      Včerejší maturitní večírek nebyl nic moc extra.Přišli jen čtyři profesoři.Asi to bylo i tím,že většina jela někam na chalupu,nebo měla o víkendu něco jiného na práci.Nejdříve jsem mluvila hodně s holkama z naší party o chatě,kam asi přespříští pondělí pojedeme.Jaký by to byl rok bez Žandavky?Dále jsem navázala hovor s Kačkou B.,nejdřív jsme se bavily o Vše,proč se tam hlásí,proč ne žurnalistika...a tak.Pak jsme pokračovaly tématem obecně vzdělání a koníčky(jestli je lepší jít někam,kam nás to víc tahne,ale bez uplatnění,nebo raději zvolit nějaký víc praktičtější obor,i když to není náš šálek kávy..)A skončily jsme u geocatchingu.Katka je do téhle aktivity dost ponořená,a tak jsme si rozuměly.Ptala jsem se,jak to hledá,jak řeší šifry..Já jsem zatím našla s  kamarády cashky 2.Katka už nejmíň 30.Už má praxi.Ukazovala mi i mapu Klánovic,kde má cashky zakreslené.Musí to být psina je hledat.Navrhla jsem,ať zkusíme najít cashku,která je v centru Votic,když budem u Áji na tý chatě.Jen máme problém,kde seženem GPsku.Geocatching je fakt dobré téma ke konverzaci :-)
          Pak přišla Verča.S ní jsem se nakonec také dala do řeči,o prázdninách,o práci,o maturitě,jaké jsme si vytáhly otázky...Veřím jí,že tu češtinu v září dá!Půjdu ji podpořit!Držím jí pěsti!Dala jsem si s holkama řecký salát a taky o alkohol nebyla nouze.Musela jsem se ale trošku krotit,když beru furt ty antibiotika.Ale s Ájou jsme si daly Křídla,abychom alespoň na chvilku uletěly těm dalším starostem,co nás čekají.V jedenáct Verča s Katkou S. odešly a já šla za 10 min. taky.S profesory,kteří přišli,jsem si neměla nic co říci,většina těch,kteří mi byli blízký,nepřišla.Ale alespoň, že tedy někdo přišel..Ani jsem se nestihla se všemi rozloučit..někteří už byli dost v náladě  a nebo v živém hovoru..Tak sbohem,třído 4.A!Byli jsme jedineční.. nejenom žloutenkovou karanténou ve třeťáku,stolkem pro našeho úžasného profesora na biologii a nejvyšším počtem propadlíků u maturity..z deviantart.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 E L - D Ý E L - D Ý | Web | 23. května 2010 v 14:10 | Reagovat

Loučení je těžké, i na základce jsem to těžce nesla. Ale kdo ví, třeba se ještě mnohokrát sejdete všichni pospolu. :)

2 Slečna Zvědavá Slečna Zvědavá | Web | 23. května 2010 v 14:14 | Reagovat

Naše maturita je trochu obsáhlejší... Chodím na školu ekonomiky a cestovního ruchu. Ústní maturita je z češtiny,jazyka,ekonomiky (nebo účetnictví) a cestovního ruchu. Ten ale obsahuje dějepis a dějiny kultury, zeměpis cestovního ruchu a cestovní ruch. A abych toho neměla málo, tak mám ještě pátej předmět, němčinu. Ale jazyky se neučím, češtinu a cesťák už umím (snad), takže jen ten děják, zemák a ekonomika.. Ale je toho požehnaně..

3 PetulQa PetulQa | Web | 23. května 2010 v 15:21 | Reagovat

ahojky hlasneš mi prosím tu? http://cool-ewa.blog.cz/1005/2-kolo-sonz-vyhlaseni-1-kola#comment77130340  klidně  oplatím x)) moc kujííí jsem tam jako PetulQa s Miley Cyrus díQy

4 Uru Uru | Web | 23. května 2010 v 16:13 | Reagovat

chudáčku:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama