Červen 2009

Nová zpráva

30. června 2009 v 21:21
Tak jsem se dozvěděla,že budu o prázdninách doučovat jednu holku angličtinu..Nó němčina by byla lepší,ale co se dá dělat,myslela jsem si,že aj na chvíli odsunu stranou a bohužel ne...To kdyby věděla naše profesorka...s Giovannim mě to baví,ale tohle bude starší holka,takže se budu muset víc připravovat...Jsem zvědavá,jak to ve čtyři po osmi hodinách v Activě ještě zvládnu....
I když jako druhá brigáda je to krásný..
Ferien beginnen

30. června 2009 v 13:23 Mein Tagebuch
Mein Bruder hat mir freie Platz vor dem Computer.Ich habe ein paar Emails geschrieben,in Facebook geguckt und einen Film gesucht.Meine Mutter wird bald nach Hause kommen.Ich habe schon Hunger,aber ich möchte nicht kochen..Es ist gut,dass die Sonne scheint.Aber morgen werde ich schon an die Arbeit gehen.Ich denke,dass Aufstehen die schleste wird.Wir haben heute Zeugnis bekommen.Es ist Schreck,ich sage mich,dass ich es niemanden zeigen werde.Aber men Opa,denke ich,wird mich überreden.Er sagt,dass die wichtigste Sache ist,dass ich nicht bleiben sitze.Etwas habe ich schliesslich verbessern,etwas habe ich verschlimmern.Aber ich bin glücklich,dass ich die Drei aus der Bilogie habe.Wir sind mit meinen Freundinnen in den Zuckerbäckerladen gegangen.Und dann sind wir für das Eis gegangen.Hier gibt man Eis jemanden,wer egal welches Zeugnis hat.Das Eis war mit Bananen und mit Erbereen.Lecker.
Heute werde ich noch das Buch lesen und dann möglich mit meiner Mutter und ihrer Freund schwimmen.Möglich wird dank dem meine Alrgie verbessern.Wer weiss......?

Čiperka-seriál

29. června 2009 v 18:57 Něco o mně a o kočkách které znám(mám)

Klídek na lavičce


Má packa :-D


Myju se.


Kdo to k nám jde?


Zbystření..Tady nemáš co dělat!


Já tě vidím...Tak pojď blíž,ty hloupé kotě..Já ti ukážu,kdo je tu pánem!Der Sonntag

29. června 2009 v 9:59 Mein Tagebuch
Gestern war toller Tag.Wir haben unsere Grosseltern,Tante,unseren Onkel und Cousin und Cousine gesehen.Kimes war gut,aber es war nicht so gross wie früher.Ich bin noch satt.
Mein Vater hat mir den Teddybär geschossen.Er ist nett,er hat den grossen Bauch.
Ich bin immer krank:-(,aber ich muss gesund sein,weil am Mittwoch ich arebeiten werde.Ich werde zum Artzt gehen.

Mein Bruder

27. června 2009 v 21:35 Mein Tagebuch
Morgen werden wir nach Kublov fahren.Hier wird Kirmes.Wir waren hier nicht mindestens acht Jahre!Ich bin neugierig,ob es gleich wie früher wird.Wir hoffen,dass es nicht keiner Regen wird.
Mein Bruder provoziert mich.Es ist ungeniessbar.
Ich trinke Avanti,sehr lecker :)
Es ist schon die Woche,wann Museumsnacht war.
Mein Bruder hat ihn sehr abgeändert.Er ist sehr pubertär
Ich werde baden.So gute Nacht!

Kočka na 27.6.

27. června 2009 v 21:24 Kočka na každý den
Dneska je divný den,pořád jen dusno a přitom neprší,obloha divně bílá..Probudila jsem se až v 11 hodin,spala jsem u v Trňáku,včera večer jsem nemohla usnout kvůli rýmě a taky jsem spala v kuchyňce,kde obědvámě,abych byla blíž k dědovi.Mamka s bráchou totiž byli v Praze.
Dívala jsem se na zprávy a nechce se mi věřit,že jsou takové povodně.To jim těm chudákům na Moravě "pěkně" začínají prázdniny.. :-( Před chvilkou jsem gratulovali bráchovi k narozkám,sice je bude bude mít až 29,ale asi nebude pak čas.Teď jsme si s mamkou taky pouštěli DvD z loňksé akademie z výročí 100 let Zš Mládí.To musel bejt teda nářez!Hlavně to poslední vystoupení všech učitelůMusí si náramně rozumět,a že se nechali přemluvit i ti,do kterých bych to neřekla....Jsem ráda,že jsem tam chodila,teď.když se na to spěšně dívám a některé i potkávám..


Nečistokrevné kočky

26. června 2009 v 12:04 Kočičí všehochuť
Nejběžněji chovanými domácími kočkami na světě jsou kočky nečistokrevné-micky,mourci,střešandy,myšilovky...Tyto kočky můžeme považovat za přirozené předchůdce všech dnes známých plemen.Jejicht typ se mění podle oblastí,ve kterých žijí.Statné a zavalité kočky pocházejí za severských krajů a z horských oblastí,ty lehčí a štíhlejší se vyskytují v teplém podnebí.Častější výskyt určitého zbarvení charakteristického pro určitá teritoria není prokázaný.Občas mohou nečistokrevné kočky připomínat určité plemeno,ale většinou je to jen projev plemene,které se vyvinulo z jejich základu.


15 mých nej

26. června 2009 v 11:57 Něco o mně a o kočkách které znám(mám)
má nejmilejší kniha,jakou jsem kdy četla : Ptolemaiova brána
mé nejoblíbenější roční období:léto(ale zima má taky své kouzlo..)
můj nejmilejší člověk na světě : děda Václav
má nejoblíbenější činnost:cestování
moje nejmilejší kamarádka :Alča(sice jsme se už asi dva roky neviděly,ale o to víc si přátelství s ní cenním)
můj nejvetší úspěch:že jsem se dostala na gymnázium
můj nejhorší zážitek se zvířetem:s vlčákem,který mě málem pokousal
moje nejoblíbenější písnička:..to se každou chvíli mění,momentálně asi Reise,Reise
moje nejoblíbenější německé slovíčko: miauen
mé nejoblíbenější anglické slovíčko:usually
země,do které bych se chtěla nejvíc podívat:Francouzská Polynésie-na ostrov Bora Bora
město,které bych chtěla nejvíce navštívit:Berlín
nejlepší akce na jaké jsem kdy byla:Mořský koník
nejvtipnější člověk,kterého jsem kdy potkala:můj bývalý učitel na flétnu ;-)
mé nejmilejší místo:uprostřed širého moře

Povinná četba

26. června 2009 v 11:27
Včera jsem byla po delší době v knihovně a vybírala jsem si knížky k maturitě.Samozřejmě nejen ale ty.Máma mě přemlouvala,abych přes prázdniny přečetla Dekameron,je to docela tlustá knížka.Přečetla jsem si jeden příběh a okamžitě jsem prohlásila,že tohle rozhodně číst nebudu.Je to napsaný dost divnym jazykem a navíc se tam skoro nic neděje..Prostě děs běs.Takhle to je ale u většiny knížek z povinné četby.Jen česká próza z 20.století se mi zamlouvala a mám tam načteno o hodně víc ,než máme zadáno..Jak se ale mám prokousat tím ostatním?Poprosila jsem mamku,aby mi řekla,které knížky si myslí,že by pro mě byly nejmenší zlo..No nevím,asi budu o prázdninách číst jednu knížku z povinný četby a jednu z toho,co mě zajímá.Budu to střídat..


Komisch

26. června 2009 v 11:14 Mein Tagebuch
Hallo,dieser Tag ist komisch.Mein Bruder ist bald nach hause gekommen und er hat mir sein Zeugnis gezogen.Er hat sieben Zweien bekommen.Er hat noch Vorzug.
Heute sollen wir in die Ausstellung gehen.Aber ich bin zu Hause.Der Entritt ist sehr teuer un ich bin krank.Ich kann nicht schon die Papiertachentücher rechnen.Scheisse Alergie!
Nachmittags werden wir in das Wochenendehaus fahren.Aber es ist wolkig und regnerisch...So ich denke,ich werde lesen und mit den Katzen spielen...Hässlicher Tag

25. června 2009 v 16:12 Mein Tagebuch
Heute ist schrecklische Dumfheit...und wolkig.Ich habe auf einmal die Alergie begonnen,aber ich weiss nicht auf was..Ich fühle mich nicht gut,ich kann nicht gut atmen.
Heute hat unsere Klasse Bowling gespielt.Es war gut,aber kurz und teuer.
Dann mussten wir in die Schule gehen und unsere Kästen aufräumen.Dann bin ich nach Hause gefahren.Wie Überraschung für mich war,wenn ich meinen Bruder gesehen hat.Er sollte doch in die Schule sein.Aber er hat mir gesagt,dass sie haben nur vier Stunden.Und morgen haben sie Zeugnis.Und wir müssen bis Dienstag warten.
Ich habe mein Buch bis yum Ende gelesen und dann habe ich Mittagessen gegessen.
Ich bin sauer für meinen Bruder,er hat meine Schokolade gegessen und er möchte mich nicht hier gehen lassen.Jetzt ist meine Mutter gekommen.So Tschüs!

Kočky v krabici

24. června 2009 v 19:35 Kočičí obrázky
Taky bych si v tomhle počasí někam zalezla...Dokud by nevysvitlo sluníčkozdroj:www.deviantart.com

Juli-mé nejoblíbenější písničky

24. června 2009 v 19:14 Co mě kdy zaujalo
Tady přidávám pár písniček,třeba se někomu budou líbit...........