Úvod

25. září 2008 v 19:38 |  Mein Tagebuch
AHOJ VŠICHNI,
ROZHODLA JSEM SE,ŽENA SVŮJ BLOG UMÍSTÍM NOVOU RUBRIKU.
ASI PŘED PŮL ROKEM MI DOPORUČILA JEDNA UČITELKA NĚMČINY,ŽE SI ČLOVĚK DOBŘE PROCVIČÍ JAZYK,KDYŽ SI PÍŠE DENÍČEK.STAČÍ PRÝ TŘEBA JEN JEDNA VĚTA,JINDY ČLOVĚK PRÝ MŮŽE NAPSAT I CELOU STRÁNKU-ZÁLEŽÍ NA TOM,CO SE NOVÉHO UDÁLO A JESTLI MÁME ZROVNA NÁLADU NA PSANÍ.A TAK JSEM SI ŘEKLA,ŽE TO ZKUSÍM.
MUSÍM PŘIZNAT,ŽE JSEM SI POCTIVĚ ZAPISOVALA KAŽDÝ DEN NECELÝ MĚSÍC.STÁLE ČASTĚJI JSEM NA TO ZAPOMÍNALA.POZDĚJI JSEM SI NA DENÍK ANI NEVZPOMNĚLA.A TAK MĚ NEDÁVNO NAPADLO,ŽE BYCH SI MOHLA ZALOŽIT BLOG,KAM BYCH SI KAŽDÝ DEN MOHLA ZAPISOVAT.POZDĚJI JSEM SI ALE UVĚDOMILA,ŽE BY TO NEBYL ZAS TAK DOBRÝ NÁPAD-BYLO BY TO PRO MĚ SLOŽITÉ PŘIHLAŠOVAT SE ZVLÁŠˇT NA DVA BLOGY, PAMATOVAT SI DALŠÍ NOVÉ HESLO A STRÁVILA BYCH S TÍM VÍC ČASU.PROTO JSEM SE ROZHODLA ZALOŽIT TUTO RUBRIKU NA SVÉM KOČIČÍM BLOGU(ON STEJNĚ NENÍ ZDALEKA JEN O KOČKÁCH),KTERÁ MÁ SLOUŽIT K TOMU,ABYCH SI PROCVIČILA ZÁBAVNOU FORMOU MOU OBLÍBENOU NĚMČINU.
P.S.CHYBÁM SE URČITĚ NEVYHNU,ALE SNAD TO NEBUDE TOMU,KDO BY TO PO MNĚ NÁHODOU ČETL,TOLIK VADIT
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chloë Chloë | Web | 7. června 2010 v 10:40 | Reagovat

Je to dobrý nápad. Ja som mala istý čas niečo podobné, ale priznám sa, že sa mi do toho veľmi nechcelo. Ale možno sa k tomu ešte niekedy vrátim.
Ja som si nemcinu zvykla precvicovat aj samomluvou..komentovaním bežných záležistoťí a rozmýľaním nahlas.. (samozrejme doma :D...na verejnosti len v mysli :D ).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama